SOM DOMA

Vážení rodičia, milí žiaci.
Začala 14-dňová karanténa, ktorá bude pre všetkých mimoriadne náročná. Všetkých našich žiakov a ich príbuzných prosím, snažte sa dodržiavať pokyny Ústredného krízového štábu a zostaňte doma. Ak to nie je nevyhnutné, nestýkajte sa s inými osobami mimo Vašej domácnosti.
Vy - žiaci Základných umeleckých škôl (čiže aj našej Giraltovskej ZUŠ-ky) máte jednu výhodu – ak sa už budete veľmi nudiť, môžete začať cvičiť na hudobnom nástroji a v tomto Vám môžeme pomôcť a poradiť. Ak takú pomoc a radu potrebujete, skontaktujte sa so svojím vyučujúcim, prípadne napíšte na Facebookovskú stránku našej školy. Na Facebook môžete dať videá z Vašich hudobných výkonov – nielen Vašich vyučujúcich, ale určite aj iných to veľmi poteší. Výtvarníkom radím – dajte na výkres svoje pocity a dojmy a tanečníci – udržiavajte si kondíciu. Po návrate do školy začneme naplno zaberať a dobiehať zameškané.
Je mimoriadne dôležité, aby ste v tejto vypätej dobe udržiavali kontakt so svojimi spolužiakmi a vyučujúcimi. Verte tomu, že my, Vaši vyučujúci, na Vás myslíme a držíme všetkým prsty, aby to dobre dopadlo.
Peter Zajac, riaditeľ školy

Najnovšie udalosti

Obnovenie prevádzky ZUŠ
Obnovenie prevádzky ZUŠ

Riaditeľ školy vydáva pokyny na obnovenie prevádzky ZUŠ

Rozhodnutie riaditeľa školy
Rozhodnutie riaditeľa školy

Riaditeľ školy vydáva rozhodnutie o hodnotení žiakov ZUŠ v školskom roku 2019/2020

OZNAM!!!
OZNAM!!!

zverejnenie termínu podania prihlášky na štúdium na ZUŠ

Galéria
Galéria "DOMÁCI ATELIÉR"

Galéria žiackych výtvarných prác vytvorených v domácich ateliéroch